RapKoLiK.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RapKoLiK

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

MİNİK SERÇE BÜYÜK RAPCİ ÇIKTI

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

MİNİK SERÇE BÜYÜK RAPCİ ÇIKTI Empty
MesajKonu: MİNİK SERÇE BÜYÜK RAPCİ ÇIKTI   MİNİK SERÇE BÜYÜK RAPCİ ÇIKTI Icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 6:05 pm

DRUM'un sokak hayvanları için düzenlediği gecede Ceza ile düet yapan Sezen Aksu: Ceza benim datlım, gıymatlım. Ben rap müziğini çok seviyorum..

DRUM (Dialogue. Respect. Understanding Through Music), sahipsiz sokak hayvanları için önceki akşam Cemal Reşit Rey'de Ceza konseri düzenledi. Sezen Aksu da konuk sanatçı olarak sahneye çıkarak organizasyona destek verdi. Katılımın yoğun olduğu gecede koltuklar dolunca sandalye takviyesi yapıldı. Sunuculuğunu Doğa Rutkay'ın üstlendiği gecede Ceza konser verdi. Ardından Sezen Aksu sahneye çıkıp, 'Gelsin Hayat Bildiğin Gibi' ve 'Şinanay' şarkılarına Ceza'yla düet yaptı. Konser sonunda "Datlım, gıymatlım" dediği Ceza'ya övgüler yağdıran Aksu, rap'i çok sevdiğini söyledi. Sosyal sorumluluk projelerinde yer almaktan mutlu olduğunu belirten Ceza ise, "Evimde, sokakta bulduğum Fındık adında bir kedim var. Eskiden kedilerden hoşlanmazdım ama onu görünce çok sevdim" dedi.

www.sabah.com.tr/gny/haber,6C9361EF64994...22A9B1E23AABA3F.html
https://rapkolik.ace.st

MİNİK SERÇE BÜYÜK RAPCİ ÇIKTI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ergenekon’dan Ceza çıktı
» Ceza elektrikçi çıktı