RapKoLiK.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RapKoLiK

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ceza elektrikçi çıktı

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Ceza elektrikçi çıktı Empty
MesajKonu: Ceza elektrikçi çıktı   Ceza elektrikçi çıktı Icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 7:21 pm

Ceza elektrikçi çıktı

'Fark Var' şarkısıyla Rapçi Ceza son günlerin en popüler ismi haline geldi. Tüm siyasi partilerin şarkısını kullanmak için peşinden koştukları Ceza, net bir dille teklifleri geri çevirdi. Özellikle Saadet Partisi'nin Fark Var sloganını aldığını söyleyen Ceza, "Eğer şarkımın içindeki diğe cümleleri de kullanırlarsa yasal yollara başvururum" dedi. Bu arada Ceza ortaya atılan İmam Hatip mezunu iddialarına da yanıt verdi. Meslek Lisesi'nde okuduğunu söyleyen Ceza, "Ben Haydarpaşa Melsek Lisesi'nde elektrik bölümünde okudum. Elektrik teknisyeniyim yani. Sonra Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümüne devam ettim ama 2. sınıfta terk ettim" dedi.

20 BİN YTL ALMADIM
Jüri üyesi olduğu Rapstar yarışmasının, profgramı sürekli eleştirmesindiği için bitmesine yol açtığı da söylenen Ceza bu iddialara da yanıt verdi. Ceza, "Yapımcı Faruk Aksoy'la aramızda bu tarz bir problem yaşamadık. Yarışmasının sona ermesinin nedeni ben değilim" dedi. Ceza, "Bölüm başına 20 bin TL aldığım söyleniyor. Bu rakama da çok güldüm. Böyle bir şey yoktu" diye de ekledi.

www.aksam.com.tr/2009/03/08/haber/siesta...ektrikci_cikti_.html
https://rapkolik.ace.st

Ceza elektrikçi çıktı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ergenekon’dan Ceza çıktı
» Ege Çubukçu'dan Ceza'ya Diss
» MİNİK SERÇE BÜYÜK RAPCİ ÇIKTI
» Ceza Film Yıldızı Oluyor
» Filistinli Rap grubu, Ceza'yla sahne almak istiyor